Riasenka

03.06.2020

dajte si výzvu

Predstavte si, že si na seba dávate niečo veľmi jemné, prírodné. Niečo čo sa môže meniť podľa toho, či tam dáte málo alebo veľa vody. Možno Vám bude chvíľu trvať, kým si na túto riasenku zvyknete. Áno niektorým ženám to zo začiatku nejde, iným zas hneď na prvý raz. Ide o zvyk. Vlastne aj mne samej to zo začiatku nešlo, dosť som z toho bola zúfala :). No prišiel moment kedy som si našla ten svoj spôsob nanášania, a bolo to, odvtedy to ide s ľahkosťou a radosťou. A keď sa tak stane bude Vám vďačné nielen vaše telo, ale aj naša zem. Pretože slow beauty, pomalá krása, je jednoducho láska.

Použiť ju môžete aj ako očnú linku alebo farbu na obočie, ovšem ak ste tmavovláska :). 3v1

AKO JU POUŽÍVAŤ?

Z riasenky si môžete jednoducho spraviť náplň do svojej starej maskary. Stačí si z nej troška odobrať, pridať 1-2 kvapky oleja, použiť môžete olivový, kokosový, jojobový, argánový olej alebo bambucké maslo. Určite si nájdete ten svoj spôsob. Nechajte riasenku cez noc s olejom postať aby sa prepojili a môžete nanášať. Veľa oleja môže spôsobiť rozmazanie. Takto rozrobenú riasenku môžete použivať aj týždeň, dva. Potom treba vždy obal vyumývať poprípade sterilizovať. Mne pri tom veľmi pomáha tenká kefka na slamky.

Spôsob, ktorý uprednostňujem ja je rozrábanie s vodou. Odosť menej sa tak otláča pod riasami. Namočím si kefku do vody a v riasenke si spravím úplne jemnú "kašičku". Nerýpem do nej,nerobím to na silu. Iba obalím kefku tou hmotou. Asi prvé 4 razy sa bude droliť, pretože sa potrebujete dostať pod povrch hornej vrstvy. Čo vám poviem kým som na toto prišla :D, že tu je hlavný problém prečoto zo začiatku nemusí ísť. Akonáhle si ju už takto zapracujete, ide to rýchlo a ľahko. Ja si dávam dve vrstvy, pretože pri druhej vrstve pekne zafarbí celé riasy. Keď nanášam druhú vrtvu kefku už nedávam pod vodu, ale idem rovno do riasenky.

Ak si na ňu zvyknete určite si ju veľmi zaľúbite :). Vďaka nej som sa dokonca aj ja sama začala maľovať, pretože je to niečo iné. Možno troška vrátenie sa v čase, ale aj k našej prírode.

Ďakujem Vám ženy za vašu priazeň, veľmi si to vážim 

Janka z Híling

Fotogaléria