Kozmetické uteráčiky Si krásna

24.03.2021

Ahojte

Rada by som Vám predstavila vecičku na ktorej pracujem už pár rokov. Počas materskej dovolenky som si len tak pre seba a pre mojich priateľov štrikovala kozmetické uteráčiky s odkazom, ktorý mi zakaždým vyčaril úsmev na tvári. Rada vytváram z vecí niečo viac, niečo čo poteší a vyčarí úsmev.

Štrikovanie je super, baví ma to, upokojuje a v mnohom aj inšpiruje. Avšak vyrábať kozmetické uteráčiky týmto spôsobom je celkom dosť náročné na čas. Rozhodla som sa teda, že nájdem niekoho s kým spolu vytvoríme jemné uteráčiky. Moja prvá a jediná voľba bola Veronika, ktorá stojí za značkou Severanka slow fashion. A ona na moje potešenie súhlasila.

A prečo sú naše uteráčiky tá správna voľba?

  • kúpou materiálu z ČR sme podporili lokálnu výrobu
  • sú vyrobené z ekologických materiálov: GOTS bio bavlna v spojení s bambusom
  • materiál je nefarbený a nepotlačený a tým sme zaťažili životné prostredie v najmenšej možnej miere

A tak sme vytvorili veľmi príjemnú spoluprácu. 

Bezobalové kozmetické uteráčiky:

  • Som krásna
  • Vyspinkaná?
  • Olalaaa kráska
Ktorý mám najradšej ja? Jednoznačne ten s nápisom "Vyspinkaná?". Niekoho to možno skôr nahnevá, mňa naopak rozosmeje, keďze si tým pripomínam obdobie s bábom počas jeho prvých rokov života. Avšak najväčšiu hodnotu má pre mňa uteráčik Som krásna, hovorí tým pravdu. A rada by som bola keby to pripomínal aj Vám.


Ďakujeme Vám za podporu

Janka a Veronika

Severanka

slow fashion

Severanka je slow fashion značka, ktorá kladie dôraz na jedinečnosť a ženskosť každej z nás a pritom myslí na udržateľnosť, ekologickosť a férovosť v móde. Venujeme sa ekologickým a upcyklovaným materiálom a nadčasovým strihom. 

Severanka je prémiová móda zo severu Slovenska s dôrazom na jedinečnosť a ženskosť každej z nás. Všetky naše produkty sú nami navrhované a ručne šité s použitím starostlivo vyberaných kvalitných textilných materiálov. 


naše odličovacie uteráčiky