Prírodné farbenie

03.04.2023

Ak milujete tvoriť okolo seba krásu, tak Vás s radosťou pozývam na tento kvetnato voňavý workshop maľovania hodvábnych šatiek. Takéto šatky môžete nosiť či už okolo krku alebo prepletené vo vlasoch. Vytvoríte si naozaj krásne prírodou sfarbené kúsky do vašeho šatníka.


Technika ktorou Vás prevediem je naozaj jednoduchá a bez žiadných problémov ju budete vedieť zopakovať aj doma. Na výrobu budeme potrebovať šatku a prírodniny. Bylinky, korene, plody, kvety ktoré už v kvetinárstve odkvitajú, ale aj napríklad také semiačka slnečnice alebo listy brečtanu. A keďže príroda má svoju energiu a každá rastlina nám prináša poznanie do života, tak aj esencia tejto šatky nás vie na určitej úrovni podporiť alebo nám pomôcť. Prečo? Pretože je v nej obsiahnutá nielen farba ale aj duša rastlinky, ktorou bola farbená.


Pri samotnom farbení ide o prácu s rastlinným ale aj minerálnym svetom. Pracujeme s nimi skrze naše zmysly, čuch, hmat, zrak ale aj chuť. V kole roka tak vieme vytvoriť rôzne odtiene šatiek podľa toho čo práve kvitne alebo sa plodí.

Kurz je zameraný pre deti aj dospelých, pre škôlky aj základné školy, teambuildingy a konferencie

Pre viac info a cenovú ponuku mi napíšte na mail hiling.zdrava.krasa@gmail.com


Fotogaléria