Si môj polodrahokam

07.02.2022

Si krásna, záleží mi na tebe

Valentín z lásky dar. Pre mňa je krásne ak sa láska zhmotňuje každý deň. Ale predstavte si tú silu tohto pocitu, keď sa v jeden deň po celom svete zhmotní toľko precítenej lásky. Čo i len by mala byť k najlepšej priateľke, mamine alebo babine. Veď to je sveta liečivé.  

Pre takúto príležitosť som si pre Vás pripravila darčekové krabičky *Si krásna

*Si krásna ako Ruženín

*Si krásna ako Krištáľ

*Spolu tvoríme šťastie

*Milujem tvoj úsmev

Prečo práve polodrahokami a slová plné lásky?

Sprevádzajú ma celým životom. Najprv ma k nim priviedla moja mamka, kde som ich počas neskorej puberty len okrajovo vnímala. Neskôr som sa ocitla v meste, ktoré je nimi pretkané. V meste, v ktorom nieje problém o nejaký ten kryštáľ kremeňa či olivínu alebo jaspisu zakopnúť. Polodrahokami sú našou súčasťou, robia nás láskavejšími, jemnejšími ale aj silnými, dodávajú nám sebavedomie. Každú jednu ženu poteší pohľad na krásny ruženín alebo na geódu krištálu, o to viac keď ich môže mať doma. 

V balíčkoch nájdete aj slová lásky a uistenia

*Voniaš mi. Ľúbim ťa aj keď sa hnevám. Spolu tvoríme šťastie. Ty si moja bohyňa. Som tvojou oporou.....

Balíčky sú prevoňané farbou magenty a vôňou pomandra Aura soma s názvom Holistická láska. 

  • Podporuje lásku bez posudzovania, hodnotenia a zároveň, holistickú lásku
  • Povzbudzuje k bezpodmienečnej láske, hoci k maličkostiam
  • Povzbudzuje k zážitku sebelásky a lásky 


Krištáľ

Krištáľ sa v mysli každého človeka spája s čistotou. Ľudia v minulosti verili, že je formou ľadu. Z tejto domnienky pochádza aj názov krištáľ, keďže crystallos znamená ľad. Krištáľ je najuniverzálnejším kameňom aký existuje a preto, ak by mal človek vlastniť iba jeden liečivý kameň, určite by si mal zvoliť tento minerál. 

Kameň krištáľ hrá dôležitú úlohu aj pri harmonizácii človeka ako celku. Prináša pokoj na úrovni emocionálnej, spirituálnej aj fyzickej. Verí sa, že dokáže priniesť harmóniu aj do romantického vzťahu. Čistí dušu, pričom spája telo s mysľou.  

  • jeho čistá a jasná energia odstraňuje blokády, narušenie aury a nesúlad duše
  • nabíja nás neustále novou energiou
  • prehlbuje intuíciu a meditáciu. Všade na svete je cenený ako meditačný kameň
  • vyjasňuje atmosféru, vyžaruje čistotu a vnáša súlad do priestoru, v ktorom sa nachádza
  • je silný ochranný kameň

Viac nájdete na stránke https://mesacnykamen.sk/kristal/ 

Ruženín

Grécka legenda hovorí, že ruženín bol stvorený keď Afrodita utekala na pomoc Adonisovi, ktorý bol napadnutý počas vojny Áresom. Vtedy sa Afrodita poranila na ostnatom kre a jej krv zafarbila biely kryštál.
V starovekom Egypte robili z ruženínu napríklad masky na tvár. Egypťanky a tiež Rimanky verili, že takáto maska vyčistí a posilní ich pleť a pomôže predísť tvorbe vrások.

Ruženín v nás svojimi jemnými ružovými tónmi prebúdza cit nežnosti, miernosti, priateľstva a lásky. Pomáha nesmelým milencom prejaviť svoje pocity a otvára zmyslom všetko krásne, čo ich obklopuje.
Prehlbuje vnímavosť našich zmyslov, kreativitu a hudobné cítenie. Hudba dokáže v tele rozkmitať veľmi pozitívne a uzdravujúce vibrácie. Oživuje v nás fantáziu, vyvoláva inšpiráciu a zlepšuje vizualizáciu.

Najväčší vplyv má na centrum srdca. Čistí, ukľudňuje a posiluje všetko, čo súvisí s jeho činnosťou. Tiež priaznivo pôsobí proti psychosomatickým poruchám zapríčineným potlačenými emóciami.

Ruženín pomáha na nespavosť, najmä keď je jej dôvodom citové rozpoloženie.

Veľmi pekne spracovaný článok o ruženine nájdete na tejto stránke https://mesacnykamen.sk/ruzenin/