BIO Kvetová voda Biela ruža v rozprašovači

100ml

100% BIO Kvetová voda Biela ruža v magickom rozprašovači 100 ml. Čistý prírodný produkt bez konzervantov. Upokojuje a harmonizuje. Táto najvzácnejšia zo všetkých druhov ruží Vás okúzli svojou delikátne sladkou vôňou. Posilňuje dobrú náladu, je to pulzujúca pozitívna energia. Luxusný tmavý znovu plniteľný sklenený obal s perfektným aluminiovým rozprašovačom pre vašu dokonalo jemnú a účinnú hmlu kedykoľvek počas dňa. Vaša pleť i vlasy ju ocenia.

Exkluzívna séria - najvyššia kvalita, BIO certifikácia Balkan Biocert

100% BIO Kvetová voda Biela ruža špeciálna séria v tmavom a nepriehľadnom skle a s kvalitným rozprašovačom pre Vašu perfektnú hmlu.

Zloženie (INCI): 100% Rosa Alba Flower water

Ref. no. CPNP: 3458886

CAS: 93334-48-6
EINECS: 297-122-1

Certifikácie: Produkt organického poľnohospodárstva certifikovaného BALKAN BIOCERT BG-BIO -02/ Rec EC No. 834/2007

Naše trio BIO kvetových vôd, damašská ruža, biela ruža a levanduľa, pochádza od najlepšieho pestovateľa s vlastnou certifikovanou bio produkciou katalogizovanú v Balkan Biocert.

Vhodná pre všetky typy pleti, obnovuje rovnováhu pokožky ako suchej tak aj mastnej

Ako pomáha - Upokojuje, harmonizuje, obnovuje a stimuluje. obnovuje rovnováhu pokožky ako suchej tak i mastnej. Kvetová voda Biela ruža má dar posilňovať dobrú náladu. Pretože, ako sa hovorí aj vôňa pomáha...

Na akú pleť - na všetky typy pleti

Kúpeľ - Pri psychickej záťaži pridajte 2-3 lyžice do kúpeľu a relaxujte obklopený opojnou vôňou.

Vlasy - hydratuje vlasy, hydratácia pomáha proti lámaniu vlasov. Účinná pri elektrizovaní vlasov. Doporučujeme rozprašovať do celej dĺžky vlasov

Aromaterapia - biela ruža pozdvihuje náladu. Tonizuje telo aj dušu.

Príprava pokrmu - Vhodná v studenej aj teplej kuchyni. Príprava nápojov, krémov a dezertov. Recept na rýchle lievančeky s ružovou vodou si môžete prečítať na našom blogu

Vhodné do difuzérov.

Biela ruža je najvzácnejšia zo všetkých ruží. Je veľmi charizmatická. Pôsobí dojmom sofistikovanej dámy. Je jedinečná čo potvrdzuje aj jej čistota v BIO kvalite. Je o to unikátnejšia, že do destilačných medených nádob boli vysypané kvety vlastnej BIO produkcie najlepšieho miestneho výrobcu. Nie je sa čomu diviť, že sú jeho polia certifikované, pod hlavičkou Balkan Biocert, oplotené plotom a strážené. BIO ružová voda prešla štandardizovanou chemickou analýzou Štátne laboratóriá, ako inak, tematický názov - "Bulharská ruža".

Vôňa

V jej vôni nájdete zdanlivo podobné komponenty ako u jej sesternice Damasceny, ale súčasne sa odlišuje svojou rafinovanosťou. Biela ruža Vás jednoznačne pohladí svojou príjemnou a delikátnou sladkastou vôňou. Je to pulzujúca pozitívna energia.

Spôsob výroby

Tradičná parovodná destilácia v špecializovanom destilátory na organickú ružovú produkciu.

Naše 100% kvetové vody sú bez konzervantov, vhodné pre vegánov a neboli testované na zvieratách. Jedná sa o 100% čistý prírodný produkt.

Ph 4,8

Obsah éterického oleje 0,076%

Obsah prirodzene sa vyskytujúceho ethyl alkoholu 1,21% (ethyl alkohol je prirodzene sa vyskytujúca zložka v Ružovej kvetovej vode vďaka procesu parne destilácie)

8,00 €