Bylinná esencia krásy KVETANA 110ml

Novinka

110ml v skle

Bylinné a kvetové vody sú dôležitou súčasťou pleťovej a vlasovej rutiny. Nejde len o liečivé účinky rastlín z ktorých sú získané ale aj o ich energiu a esenciu, ktorú nám prinášajú cez pôžitok vône a krásy. Ruža Damašská a geránium patria medzi silné ženské afrodiziakálne vône, ktoré nám spôsobujú pôžitok a pocit výnimočnej krásy. V spojení s kadidlom a silne liečivou slamienkou sa Kvetana stáva bohyňou ženskosti vo všetkých svojich archetypoch. Vďaka liečivým účinkom ruže a slamienky táto esencia osviežuje, pôsobí regeneratívne na vrásky a lámavé vlasy, harmonizuje myseľ a omladzuje pleť. Ovsený hodváb je veľmi jemný a pôsobí upokojujúco.

Použitie: Táto kvetová esencia slúži ako podklad pod Váš obľúbený olej alebo krém. Nanáša sa na vyčistenú pleť. Taktiež ju môžete použiť na osvieženie pleti a makeupu počas dňa, alebo na rozjasnenie vašich vlasov.

Uchovávajte mimo dosahu detí do troch rokov najlepšie v chlade. Pred každým použitím pretrepať.

INCI: Organic Bulgaria rose damascena water, ORGANIC GERANIUM FLORAL WATER, Helichrysum Italicum Flower Water, ORGANIC FRANKINCENSE FLORAL WATER, Glycerin, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Avena sativa (Oat) Kernel Flour 

15,10 €