Bylinná esencia prírody VESNA 115ml

Novinka

115ml v skle

Bylinné a kvetové vody sú dôležitou súčasťou pleťovej a vlasovej rutiny. Nejde len o liečivé účinky rastlín z ktorých sú získané ale aj o ich energiu a esenciu, ktorú nám prinášajú cez pôžitok vône a krásy. Myší chvostík, levanduľa a žihľava pokožku nielen že čistia, ale liečia aj malé ranky a akné. Medovka a vavrín sú upokojujúcimi bylinami pre pleť a pre vlasy. Vavrín je však aj pokojným bojovníkom, ktorý nám dodáva sebadôveru a silu. Panthenol a zelený chlorofyl sú neodmysliteľnou súčasťou rozjasnenia a zdravia vlasov a pleti. Spoločná kombinácia týchto krásnych surovín tvorí Vesnu, jemne no zároveň pevne zakorenenú osobnosť vo svojej kráse a sile. 

Použitie: Táto kvetová esencia slúži ako podklad pod Váš obľúbený olej alebo krém. Nanáša sa na vyčistenú pleť. Taktiež ju môžete použiť na rozjasnenie a oživenie a vašich vlasov len tak počas dňa ako kondicionér. 

Uchovávajte mimo dosahu detí do troch rokov najlepšie v chlade.

INCI: Lavandula Angustifolia flower water, Achillea Millefolium flower water, Melissa officinalis flower water, Laurus Nobilis Leaf water, Urtica Dioica Flower Water, Glycerin, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Panthenol, chlorophyllin copper complex powder (CI 75810), CO2 ektrakt z Lišajníka

16,10 €