Očný tieň Pivoňka Bielokvetá 9g

Očný tieň Pivoňka Bielokvetá z palety RoSENka

Je veľmi jemný až ružovo púdrový. Má jemnunký svetlý ružový tón, taký nenásilný. Čo sa týka lesku, dá sa povedať že je skôr matný ako lesklý. Keďže má v sebe aj ružový íl, biely íl a malinový prášok, tón sa vďaka nim zmatňuje. V pivoňke sa nachádza malé množstvo Mic, čo znamená prírodných sľúd (horninotvorných materiálov), ktoré majú rôzne bridlicové odlesky. Ružové odtiene som tak chcela doplniť práve malinovým práškom a ružovým ílom. Keďže malinový prášok obsahuje glukózu je aj viac nestabilný, to je dôvod prečo som ho tam nemohla dať väčšie množstvo. Tiene by tak veľmi rýchlo stvrdli a boli by nepoužiteľné.

Pridanou hodnotou tieňov je práškový kofein, ktorý jednoducho milujem. Je totižto povzbudivý, dodáva viečku jas a energiu.

Ďaľšou láskou je argánový olej, pretože je veľmi jemný k očnému okoliu. K tomu všetkému pomáha vypínať aj vrásky a starecké škvrny. Preto ho odporúčam používať aj samotne vo vašej dennej rutine.

Nanášanie: nanášajte prstom alebo vašim obľubeným štetcom na viečka očí. Použiť môžete aj podklad, váš obľubený krém alebo makeup, farba tieňov tak chytí úplne iný ráz. Je sýtejšia, trvácnejšia, žiarivejšia.

INCI/zloženie: Kaolin(biely íl),Zinc oxid(bez nanočastíc), Montmorillonite (ílovitý minerál), Illite (ílová sľuda), Argania spinosa kernel oil (argánový olej), Caffeine (kofein), Rubus Idaeus fruit powder (malinový prášok), Maltodextrin (glukóza), Mica (sľuda), Tin oxide*, CI 77891*, CI 77742*, CI 77491*, CI 77492*, *prírodné sľudy

6,00 €

Produkty