Odličovacie tampóny *DominikaLehocká °n2

Vypredané

5kusov originálnych a jemných odličovacích tampónov

Ahojte v spolupráci s talentovanou návrhárkou a dizajnérkou Dominikou Lehockou sme pre Vás pripravili jemné upcyklované odličovacie tampóniky. Tampóny sú šité u nej v dielni zo zvyškov jej dizajnových látok.

Prečo som sa rozhodla osloviť práve Dominiku? Milujem jej akvarelovú tvorbu, ale šaty, korzety a kabáty ktoré vytvára. Je pre mňa stelesnením jemnej substancie ženy.

Šaty sú ušité z ľanu, ktorý bol mäkčený praním s kameňmi, vďaka čomu budú už po prvom opratí tým najmäkším a najjemnejším čo vaša pokožka kedy poznala. Vďaka tejto úprave sa šaty po opraní, ani na vyšších teplotách už nezbehnú. Táto prvotriedna látka strednej gramáže, pochádza z Litvy, ktorá je od nepamäti známa pestovaním ľanu i jeho následným spracovaním do najrôznejších typov látok. Ľan je ekologicky pestovanou rastlinou, do dnešných dní, navyše nádherne kvitnúcou. Spôsob pestovania ocení najmä vaša pokožka, nakoľko vlákna neobsahujú žiadne škodlivé, chemické zložky. Sú len čistým dotykom prírody.

Látka bola potlačená na Slovensku, netoxickými farbami na vodnej báze. Pri tomto type potlači nevzniká žiaden chemický odpad, ani sa neznečistuje voda.

5,00 €