Set ,,Som KRÁSY bohyňa"

Výživa pre krásu

Ako už možno o mne viete, mám rada krásu. A milujem ľudí, ktorú krásu tvoria, preto som sa rozhodla spraviť aj pár balíčkov v spojení s inými tvorcami. 

  • V tomto  balíčku som sa spojila s tvorbou Nikoly Búciovej alias @_l_unarka, ktorá pracuje s hlinou a ženskou esenciou. Jej bohyňky sú jemné, no zároveň vo svojej sile vznešené. Takúto bohyňu si môžete položiť na svoje obľúbené miesto v domácnosti, na oltárik alebo ju vložiť do stredu ženského kruhu. Bohyňku si môžete vybrať v bielom alebo v ružovom prevedení.
  • Ďalšou žienkou, ktorej tvorbu milujem je Alicia Liberata, je to umelkyňa, šperkárka a milovníčka španielskeho slnka. Jej Slnko lapače alebo vrhače dúh, po anglicky suncathers, sú pre mňa každodennou terapiou. Vďaka nim sa často upokojím a dám do prítomnosti. Keď nám okolo štvrtej hodiny poobede svieti do izby slnko a láme svoje lúče cez kryštáliky, je to svetelná nádhera. Deti to zbožňujú tiež a už si bez jej dúh nevieme ani deň prestaviť. Niečo sa v našej izbe vďaka nim mení a vibruje "jednorožce" (hihi). Slnkolapače mám v dvoch prevedeniach, s pávom alebo s nočným motýľom.
  • Treťou súčasťou balíčku som ja a moja 100ml KVETANA. Kvetana je esenciou krásy, divokosti a lásky. Obsahuje vzácne kvetovú vody, ktoré majú priaznivé účinky nielen na našu pleť a vlasy, ale aj na naše emočné telo. 

Všetko toto je zabalené v darčekovej krabičke Krása všadeprítomná s kobaltovo modrou výplňou a kúskami himalájskej soli.

Krása lieči


40,00 €