Si krásna *Ruženín

Vypredané Láska

Táto darčeková krabička je určená pre osoby, ktoré ľúbite, vážite si ich a chcete im darovať úsmev a radosť :). Môže byť krásnym darčekom napríklad na Valentína, narodeniny, alebo len tak z lásky počas všedného dňa.

Čo sa v nej skrýva?

- univerzálne telové mlieko Ruža 15ml (možné použiť ho aj v kombinácii s očným tieňom) https://www.hilingzdravakrasa.sk/p/univerzalne-telove-mlieko-ruza/

- očný tieň podľa vášho výberu. Do poznámky k objednávke stačí napísať odtieň

- neopracovaný Ruženín 

- odličovací tampón zero-waste https://www.hilingzdravakrasa.sk/p/odlicovaci-tampon-ruza/

- v balení sú prisypané bylinky, ruža, jasmín, sedmokrásky. Taktiež je plný krásnej ženskej podmanivej vône

- ak si prajete do krabičky ešte niečo pribaliť stačí, keď to pridáte k objednávke. Zmestí sa tam ešte riasenka Sen, odličovacie tampóny, alebo rúž na pery

RUŽENÍN a jeho význam

Pre mňa samotnú ruženín znamená pokoj a láskavú jemnosť, keď ho mám pri sebe alebo sa čoilen na neho pozriem, hneď mi je krajšie.

Ruženín - kameň lásky a vzťahov. Posilňuje vernosť a pomáha nájsť šťastie v láske. Ruženín v nás svojimi jemnými ružovými tónmi prebúdza cit nežnosti, miernosti, priateľstva a lásky. Pomáha nesmelým milencom prejaviť svoje pocity a otvára zmyslom všetko krásne, čo ich obklopuje. Najväčší vplyv má na centrum srdca. Čistí, ukľudňuje a posiluje všetko, čo súvisí s jeho činnosťou.

Veľmi pekný článok o ruženíne nájdete tu https://mesacnykamen.sk/ruzenin/

A nezabudnite, že slová liečia :)

17,00 €
Please select variants first