Vlásky z lásky s Ibištekom

V papierovom vrecku

Suchý šampón na hnedé a tmavé vlásky 40gr

Poznáte to?

  • keď si zabudnete umyť vlasy a potrebujete rýchlu záchranu?

  • keď sa Vám vlasy rýchlo mastia a vy si ich už nechcete umývať každý druhý, nebodaj každý deň?

  • keď si chcete oddialiť dĺžku umývania vlasov?

Takto keby sme sa na to pozreli spolu by sme našli určite viacero dôvodov prečo je fajn mať pri sebe suchý šampón.

Ja osobne som prvý raz vyskúšala suchý šampón až vtedy keď som sa stretla Mimi, žienkou, ktorá stojí za týmto krásnym produktom. Najprv ma dostala vôňa šampónu, ktorá mi nedala pokoja a stále nedá :D, milujem ju. Tak som sa rozhodla ho vyskúšať a už od prvého momentu som ho chcela mať doma, no a v druhom momente som ho chcela začať vyrábať a počas tretieho momentu sme sa s Mim rozhodli ho začať certifikovať. Bolo to veľmi intuitívne spojenie dvoch neznámo známych duší.

Čo robí s mojimi vlasmi?

Som prirodzená blondýna, teraz mám však na vlasoch ryšavú hennu. Vlasy mám viac suché ako mastné, no aj skrze to mi najviac vyhovuje šampón vlásky z lásky s harmančekom. Harmanček je totižto výborný práve na vlasy, ktoré sa viac mastnia (čo práve moje niesu). Taktiež podporuje blond farbu vlasov. Vlásky z lásky s ibištekom zase podporujú farbu tmavých a ryšavých vlasov.

Keď si ho nanesiem a vmasírujem do pokožky, zvyknem si aj prečesať vlasy. Skoro hneď môžem vidieť rozdiel medzi pred a po aplikácii. Najväčší rozdiel vidím po pár hodinách od nanesenia suchého šampónu. Moje vlasy majú zrazu taký puf nádych a voňajú prekrásne. Jeho vôňou je BIO Rozmarín, BIO Mäta prieporná a Harmanček modrý. Čo je krásna, pokožku stimulujúca kombinácia vôní.

Návod na použitie:

Naneste štetčekom do vlasov a následne prášok jemne vmasírujte. Ja používam napríklad aj taú starú solničku :)

Skladovanie:

Výrobok uchovávajte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Zloženie/INCI:

hibiscus flower powder(ibištek), illite (green) clay(zelený íl), Tapioka starch(tapiokový škrob), cocoa powder(raw kakao), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil(rozmarín EO), Mentha piperita(mäta prieporná EO), Matricaria chamomilla(harmanček EO)

8,00 € 8,90 €