Blog

Všetko je to len o vašej fantázii. O vrstvách, ktoré použijete. O podklade, alebo o kréme do ktorého očné tiene zamiešate a vytrvoríte tak krémové multifunkčné líčidlo. Takýmto spôsobom používam Ružu Damašskú ako lícenku. Spojím svoj obľubený krém s trochou očného tieňa a vytvorím tak krémovú lícenku.

Rada by som Vám predstavila vecičku na ktorej pracujem už pár rokov. Počas materskej dovolenky som si len tak pre seba a pre mojich priateľov štrikovala kozmetické uteráčiky s odkazom, ktorý mi zakaždým vyčaril úsmev na tvári. Rada vytváram z vecí niečo viac, niečo čo poteší a vyčarí úsmev.

Valentín máme za rohom, oslavujete ho? Ja osobne som toho názoru, že si treba lásku prejavovať každý deň. Ale prečo nemať jeden deň o niečo viac špeci?

4v1 RiaSENka

13.11.2020

Riasenka, očná linka, dymový očný tieň ale aj obočenka

Ahojte v tomto článku by som Vás chcela previesť slovami z knihy od Lisy Eldridge, Facepaint História makeupu. Túto knihu mám naozaj rada pretože je v nej mnoho zaujímavých historických makeup faktov, ale aj pikošiek o krásnych svetových ženách.

Ro-SEN-ka, ach tento náš spoločný SEN, kde vlastne vznikol? Prečo práve ja som sa rozhodla tento sen uskutočniť? Moje sebavedomie totižto nesiaha moc vysoko, z určitého úspechu a zviditeľnenia mám obavy a triašku. Sem-tam si viem tak veľmi neveriť, asi ako nikto z môjho okolia. Bojím sa každej recenzie a ohlasu, každého príspevku. Takto nejako sa...

často sa ma pýtate, prečo som si vybrala práve ružovú farbu, však veď teraz sa nosia farby zemité a slnečné. Áno, niekedy sa aj ja sama nad tým pozastavím :), prečo som išla práve do týchto odtieňov?